Financieringsbevestiging veiling
Wat is FinancieringsbevestigingsveilingEen veiling voor bevestiging van kredietgever is een soort executieveiling waarbij het hoogste bod moet worden goedgekeurd en aanvaard door de kredietgever die de hypotheek bezit. Veilingen van geldschieters zijn anders dan een absolute veiling, waarbij het winnende bod eigendom van het onroerend goed wordt.
UITBREIDING Financieringsbevestiging van kredietverstrekker
De veiling van de kredietverstrekker wordt geadverteerd als zijnde onderworpen aan de bevestiging van de kredietgever. De veiling verloopt normaal, zodat geïnteresseerde partijen biedingen kunnen uitbrengen op het onroerend goed; het eigendom wordt echter niet noodzakelijkerwijs overgedragen aan de hoogste bieder.
Een korte verkoop is een ander type onroerendgoedtransactie waarbij het aankoopbod moet worden goedgekeurd door de kredietgever. Bij een korte verkoop lijkt het proces echter meer op een traditionele aankooptransactie, omdat er geen veiling is. De woning wordt vermeld door een vergunningmakelaar en wordt aan potentiële kopers getoond. Zodra een koper een bod doet om het onroerend goed te kopen, moet de kredietgever de transactie beoordelen en goedkeuren, omdat deze een lager aflossingsbedrag accepteert dan wat op de hypotheek verschuldigd is.
In een veiling van geldschietersbevestiging is de huiseigenaar uit het proces verwijderd. Het marktafschermingsproces is al begonnen en in de meeste gevallen is het onroerend goed al verlaten vóór de veiling. De geldschieter heeft ook een acceptabele biedprijs die ze zullen accepteren om verder te gaan met de transactie.
Wat is een REO-transactie?
In het geval van REO-verkopen heeft de bank de afscherming al verwerkt en het eigendom van het onroerend goed overgenomen. In de meeste gevallen worden deze eigenschappen beheerd door beheermaatschappijen die namens de bank werken. Aangezien deze processen meer tijd nodig hebben om af te ronden, is het niet ongebruikelijk dat een REO-eigendom zich in een minder dan redelijke staat bevindt. Vaak zijn deze eigenschappen al een tijdje leeg of beschadigd door stormen, huiseigenaren of buurtkinderen.
Net als bij short sales worden deze eigenschappen te koop aangeboden en potentiële kopers bezoeken ze en hebben besloten of ze een bod willen doen. Over het algemeen heeft de bank al bepaald welk bedrag ze zullen accepteren en dat is hun vraagprijs. De aankoopvoorwaarden zijn zoals ze zijn en de bank behoudt zich het recht voor om te weigeren om reparaties uit te voeren die de geldschieter van de koper nodig heeft om te sluiten. Het is niet ongebruikelijk dat beleggers deze beschadigde eigendommen kopen en repareren of bijwerken op een manier om ze met winst te verkopen, een praktijk die gewoonlijk wordt aangeduid als flipping.
Vergelijk beleggingsrekeningen Aanbieder Naam Beschrijving Adverteerder Openbaarmaking × De aanbiedingen die in deze tabel worden weergegeven, zijn afkomstig van samenwerkingsverbanden waarvan Investopedia een vergoeding ontvangt.